מגן מסך לאייפון

מאת : כפיר נחום

תפקידם של מגני המסך הוא בראש ובראשונה ליצור שכבת הגנה על גבי המסך של מכשיר האייפון, למניעת שריטות וחבלות. מגני המסך השגרתיים, הם למעשה שכבת חומר פלסטי (PP) קשיח המודבק על גבי מסך המגע של מכשיר האייפון. המגן הינו שקוף לגמרי באופן בלתי ניתן לאבחנה, וכאשר נשרט מגן המסך, ניתן להחליפו בקלות רבה על ידי הסרתו והדבקת מגן מסך אחר במקומו.
כאן כדאי לציין כי ברכישת מגן מסך שגרתי, חשוב לבדוק את קלות הסרתו, ולוודא כי אינו משאיר כתמי דבק בעת ההסרה. וכאן מתקיים ההבדל המהותי ביותר בין מגני המסך השונים, כאשר הזולים מהם עשויים חומרים זולים יותר, שלא נדבקים מעצמם ומגיעים בתופסת חומר דביק (העלול להרוס את מסך המגע עם הזמן) ומגני המסך האיכותיים יותר, עשויים חומרים איכותיים (על בסיס פוליאסטילן או פוליפרופילן) שנצמדים אל שטח מסך המגע ללא דבק, בדיוק כמו הניילון הנצמד הנפוץ בשימוש במטבח, אך עבה הרבה יותר, ומספק הגנה מפני שריטות ולכלוך בצורה הרבה יותר טובה.

סוג נוסף של מגני מסך קונבנציונאליים, הוא מגן מסך המונע שבירת קרני אור (Anti Glare). למחפשי הגאדג'טים והאביזרים האופנתיים, ניתן להשיג מגני מסך צבעוניים, או מגני מסך ההופכים למראה עם כיבוי תאורת מסך הLCD, אך מגני מסך אלו, מספקים גיוון חזותי בלבד, וזה יבוא על חשבון הראות במסך האיכותי של מכשירי האייפון.

 
לא נמצאו מוצרים
חפש מוצר מבוקש
.כל הזכויות שמורות נט - מובייל ©
אין האתר ו/או חברי צוות האתר אחראיים על התכנים המתפרסמים באתר ואין הם אחראיים על כל נזק העלול להגרם כתוצאה משימוש בתכני האתר, אין להעתיק ו/או לפרסם כל תוכן הנמצא באתר ללא אישור בכתב ממנהל האתר, לקיחת תכנים מאתר זה ללא אישור בכתב תחשב עבירה על החוק