סוללות חירום לאייפון

מאת : כפיר נחום

סוללות החירום נועדו לשמש את בעלי המכשירים במצב בו הסוללה במכשיר פרקה לחלוטין, ואין אפשרות למצוא מקום לטעינת המכשיר בצורה הקונבנציונלית.
השימוש בסוללות החירום הוא פשוט ונוח, ולא מצריך את פתיחת המכשיר לצורך החלפת הסוללה. ניתן לסווג את סוללות החירום לאייפון לשתי קבוצות עיקריות, סוללות מתממשקות, וסוללות מעטפת.
הסוללות המתממשקות הן סוללות המתחברות אל המכשיר דרך חיבור הסנכרון והטעינה (קונקטור הדוקינג), ואילו סוללות המעטפת מזכירות בצורתן דיבורית אישית, שכן המכשיר מוכנס אל שרוול התממשק אל המכשיר.

איכותן של הסוללות נמדדת על פי מתח וזרם הטעינה אותן הן מספקות, מידת הקיבולת ומשך חיי הסוללה, כאשר הקיבולת מהממוצעת נעה סביב 1000 עד 1200 mAh. השימוש העיקרי בסוללות אלו הוא בשעת חירום בלבד, מפני שיכולת הטעינה של סוללות חיצוניות אלה, ואיכות הטעינה שלהן, אינה משתווה בשום אופן לאיכות הטעינה של מטען קיר מקורי, בעל מתח אספקה של 5 וולט וזרם טעינה של עד 1 אמפר.
במקרי חירום, תספק סוללת החירום תוספת זמן לשימוש במכשיר כטלפון אפילו מספר שעות נוספות. ולהאזנה למוזיקה בפרק זמן משוער של עד כ-12 שעות.

 
לא נמצאו מוצרים
חפש מוצר מבוקש
.כל הזכויות שמורות נט - מובייל ©
אין האתר ו/או חברי צוות האתר אחראיים על התכנים המתפרסמים באתר ואין הם אחראיים על כל נזק העלול להגרם כתוצאה משימוש בתכני האתר, אין להעתיק ו/או לפרסם כל תוכן הנמצא באתר ללא אישור בכתב ממנהל האתר, לקיחת תכנים מאתר זה ללא אישור בכתב תחשב עבירה על החוק