נרתיקים לאייפון

מאת : כפיר נחום

בניגוד לעבר, שנרתיקי נשיאה להגנה ו/או לחגורה נחשבו לפריט לחנונים בלבד, כיום נרתיק הגנה לאייפון הוא אביזר אופנה לכל דבר ועניין.
אמנם, השימוש ומטרתו העיקרית של הנרתיק לאייפון הוא להגן על המכשיר מפני חבלות בעת נפילה ומפני שריטות על גבי המסך אך יחד עם זאת, הנרתיק לאייפון הפך להצהרה אישית של ממש, וכך נוצרה הבדלה ברורה בין נרתיקי אייפון לבני הדור הצעיר, לנשים ולגברים, ולקהל המבוגר. אצל האחרון, הרבה פעמים נתפס הנרתיק לאייפון כאמצעי להצהרה על מעמד או סטטוס, כאשר ניתן להשיג כמובן נרתיקים המתאימים לאנשי עסקים בעלי הצהרה אופנתית יוקרתית, ולנשים, ניתן למצוא נרתיקים לאייפון בצבעים ובמרקמים שונים, אשר יתאימו, (איך לא..?) לסגנון הלבוש ולאופי של נושאת המכשיר.

ניתן להפריד את שוק הנרתיקים לאייפונים לשלוש קבוצות עיקריות:

הנרתיקים הקשיחים

- עשויים ברובם פלסטיק קשיח ועמיד בחבלות, מיועד ככל הנראה לקהל היעד הצעיר יותר, ולו בכדי למנוע פגיעות במכשיר הנובעות מהטחתו בנפילות חוזרות ונשנות אל הרצפה, כאן נוכל להשיג נרתיקי פלסטיק קשיחים בשלל צבעים אופנתיים, או משולבים בדמויות אנימציה וגיבורי ילדות של הדור הנוכחי.

נרתיקי הסיליקון

- מתאימים למבוגרים ולילדים כאחד, מבצעים את תפקידם ללא מחלוקת, שומרים על המכשיר ואוטמים אותו מפני כניסה רטיבות (אך לא בצורה מושלמת). הנרתיקים העשויים סיליקון עוטפים את המכשיר, קלים לנשיאה, וקיימים במספר רב של צבעים, גוונים וצורות, ובנוסף, הם עשויים מסוגי סיליקון שונים, מהסיליקון הקשיח והחלק, ועד לרך והדביק קצת יותר (העלול להפריע מאוד בעת הכנסת המכשיר אל הכיס של הג'ינס…) אך בניגוד לנרתיקי הפלסטיק, נרתיקי הסיליקון מהווים הגנה מפני מכות קלות בלבד, ומוסיפים הרבה צבע ואופי למכשיר.

נרתיקי העור

- הם כמובן משאת נפשם של הקהל האופנתי האקסקלוסיבי יותר ומן הסתם, המבוגר יותר. כאן יכולה להווצר הצהרת מעמד של ממש, בבחירת נרתיקים איכותיים במיוחד, נושאי לוגו ותוויות, סוגי העור ואיכות העור מעלים את איכות המוצר, וכמובן, את המחיר גם.
קהל היעד המבוגר של אנשי העסקים הנושאים את המכשיר, יוצר תחרות סמויה בין סוגי הנרתיקים, מיובאים או מיוצרים באופן אישי, שוב, סוג של הצהרת מעמד כלכלי בדומה לתחרות הסמויה על סוג הנייר בכרטיסי הביקור.

 
לא נמצאו מוצרים
חפש מוצר מבוקש
.כל הזכויות שמורות נט - מובייל ©
אין האתר ו/או חברי צוות האתר אחראיים על התכנים המתפרסמים באתר ואין הם אחראיים על כל נזק העלול להגרם כתוצאה משימוש בתכני האתר, אין להעתיק ו/או לפרסם כל תוכן הנמצא באתר ללא אישור בכתב ממנהל האתר, לקיחת תכנים מאתר זה ללא אישור בכתב תחשב עבירה על החוק