ניתן לבצע אצלנו את התיקונים הבאים:

מאת : כפיר נחום

* תיקון מסך אייפון
החלפת מסך לכל סוגי האייפון  .

 

תיקון מסך אייפון

* החלפת סוללה לאייפון
תיקון והחלפת סוללה בכל דגמי האייפון, iPhone 5, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4.

החלפת סוללה IPHONE

* תיקון קונקטור אייפון:
תיקון מחבר טעינה (פלאג) קונקטור סנכרון טעינה בכל דגמי האייפון. פתרון לבעיית "אין טעינה" או תקלת "אין סנכרון" באייפון בכל הדורות והדגמים.

* תיקון כפתורי אייפון:
תיקון כפתור "בית" Home בכל סוגי האייפונים. בנוסף, במעבדת אייפון תוכלו לתקן את כפתורי הווליום, כפתור הרטט וכיבוי/הפעלה.

* תיקון מעגל טעינה אייפון:תיקון מעגל טעינה ובקר הגנה בלוח אם של אייפון.

* תיקון תוכנה באייפון:עדכון תוכנה, מודם ופתיחה לסים פרי Sim-Free UnLock.

* תיקון סאונד באייפון:החלפת רמקול, תיקון שקע אוזניות, תיקון אוזניית שמע בכל סוגי האייפונים.

* תיקון מסך איפון:החלפת מסך מגע (touch panel) במכשירי אייפון 3G וגם אייפון 3GS ,אייפון 4, אייפון 4S ואייפון 5.

* תיקון ויברטור אייפון:תיקון מנוע רטט (ויברטור) במכשירי אייפון. התיקון כולל החלפת הכפתור או מודול הכפתורים ואת מנוע הרטט במכשיר.

תיקון רטט ויברטור אייפון

* תיקון כפתורים כללי באייפון:תיקון כפתורי ווליום (עוצמת שמע) וכפתור כיבוי הפעלה on/off. כולל תיקון כפתור הרטט, ותיקון ויברטור פנימי.

* ניקוי מגעים באייפון:ניקוי וייבוש מגעים במכשיר אייפון שנרטב. אם מכשיר הiphone שלך נפל למים, נרטב מקפה, או כל משקה אחר, החשיפה לנוזלים יכולה לגרום את לכך שהאייפון יפסיק לחיות. אם נרטב לך האייפון, הבא אותו במהרה אל מעבדת השירות לפתיחה, ניקוי וייבוש שאריות הרטיבות על מנת לנסות למנוע קורוזיה במעגלי לוח האם של המכשיר.

מעבדת נט מובייל :המעבדה שלנו מתמחה בתיקון מכשירי אי פון ותיקוני אלקטרוניקה זעירה (מיקרו-אלקטרוניקה), החלפת רכיבי SMD ואיתור תקלות על לוחות אם של אייפונים, דבר המוביל להוזלה משמעותית בעלויות התיקון.

תיקון לוח אם אייפון

יש לכם מכשיר אי-פון שנקנו בחו"ל? אין בעיה, תוכלו לקבל טיפול במעבדת נט - מובייל מבלי להתחשב איפה ומתי קניתם את המכשיר שלכם. כל התיקונים של המעבדה מלווים במסגרת אחריות של שלושה עד שישה חודשים. סוללות לאייפון בהתקנה במעבדה מלוות באחריות על הסוללה ל-12 חודשים.

 

 
לא נמצאו מוצרים
חפש מוצר מבוקש
.כל הזכויות שמורות נט - מובייל ©
אין האתר ו/או חברי צוות האתר אחראיים על התכנים המתפרסמים באתר ואין הם אחראיים על כל נזק העלול להגרם כתוצאה משימוש בתכני האתר, אין להעתיק ו/או לפרסם כל תוכן הנמצא באתר ללא אישור בכתב ממנהל האתר, לקיחת תכנים מאתר זה ללא אישור בכתב תחשב עבירה על החוק